Články

Kráska z muzikálu Mamma Mia! se bude vdávat. Čí svatba ji inspirovala?

V posledních týdnech jako by se se svatbami celebrit roztrhl pytel. Do chomoutu vstoupili Adéla Banášová, Vladimír Růžička, Hanka Věrná s Radkem Smoleňákem a mnoho dalších. A žádná ze svateb neunikla zpěvačce Ivaně Korolové, kterou veselka čeká již v září. 

A Ivana Korolová jako správná nevěsta sledovala všechny svatby. Žádná ji ale podle jejích slov nenadchla. "Sledovala jsem, jaké měly nevěsty šaty a v jakém prostředí ty svatby proběhly, a musím říct, že se mi vlastně žádná z těch svateb nelíbila,"přiznala bez obalu Ivana. Má totiž trošku jiný vkus. "Troufnu si říct, že ta naše svatba bude netradiční. Hodně jsme se inspirovali svatbou Míši Tomešové, protože jejich svatba byla dost netradiční," prozradila herečka s tím, že i jejich svatba bude trošku jiná.

 "Bude venku a obřad nebude v poledne, ale v odpoledních hodinách. Sice se bojíme, aby nám vyšlo počasí, ale jinak to nešlo udělat. Báli jsme se, že to nestihneme zorganizovat,"vysvětlila Korolová, která si ale roli nevěsty střihne s předstihem již v červenci. Již 13. července se totiž na prkna Divadla Hybernia vrací muzikál Mamma Mia!, ve kterém Korolová ztvární roli budoucí nevěsty Sophie.

"Budu hrát sice jenom v některých z těch třiceti dvou představení, ale moc se těším," svěřila se na představení projektu svého kamaráda Laca Hudce Šubrta Věci z věcí, kdy ze starého nepotřebného oblečení šije kabelky anebo baťohy. A ten jí ušil džínovou kabelku, kterou by Ivana mohla ve svatební den použít jako něco modrého.

"Z kabelky mám sice radost a jsem s ním domluvená, že mi ještě udělá baťoh, ale raději se porozhlédnu po jiné modré věci. Tato kabelka by se mi asi moc nehodila," uzavřela Korolová.Krásná muzikálová zpěvačka chystá svatbu: Jak ji plánuje?

27. června 2017 8:35

Muzikálovou zpěvačku Ivanu Korolovou požádal v zimě přítel o ruku. Svatba proběhne ještě letos. Na začátku muzikálové sezóny v září, aby všichni její kamarádi nebyli rozlítaní po dovolených.

S Ivanou jsme se potkali na představení kabelek a batohů ze starých džínů, které šije její muzikálový kolega Laco Hudec Šubrt, a vystrojila se do bílých šatů. "Už zkouším, co to hodí. A musím říct, že se v nich cítím dobře," smála se.

Svatbu už má promyšlenou do detailů, jen svatební šaty jí ještě chybí. "Budeme mít asi stovku hostů. Oba jsme z velké rodiny, kamarádů, které tam chceme, těch je vlastně taky dost. Místo máme vymyšlené, bude to venku, aby se tam všichni vešli," svěřila.

"Šaty mám zatím jen vymyšlené v hlavě. S návrhářkou Karolínou Otevřelovou jdeme teprve vybírat látky. Nechci žádné dortové obří šaty ani podpatky, to by se na louku ani nehodilo. Takže nebudu princezna, ale spíš víla. Chtěla bych i sukni s kapsami, hlavně aby to bylo pohodlné a moderní," upřesnila.

Jméno po manželovi si vezme, ale bude ho používat jen úředně. Na prknech, která znamenají svět, tak nebude Veselá, ale dál Korolová. 

https://www.super.cz/509643-krasna-muzikalova-zpevacka-chysta-svatbu-jak-ji-planuje.html


https://www.expres.cz/ivana-korolova-vendula-prihodova-dvojcata-fjl-/celebrity.aspx?c=A170623_144455_dx-celebrity_ren

Kvůli novým prsům musí měnit šatník: Sexy muzikálová zpěvačka z Plesu upírů má i nového přítele

27. června 2017 16:11

Loni v létě byla muzikálová zpěvačka Eliška Ochmanová ještě o hodně plošší než nyní. Kvůli roli v muzikálu Ples upírům si nechala zvětšit poprsí o dvě čísla. A když si chtěla letos poprvé obléknout letní šaty, nebylo to jednoduché.

"Pravda je, že s většinou šatů je to tak na knap. Ale na druhou stranu si užívám i to, že si pořizuju nový šatník. Je to docela příjemné, a když jsem na operaci šla, víceméně jsem s tím počítala," řekla Super.cz.

Elis byla celá rozesmátá nejen díky letnímu počasí, ale má i novou lásku. V dubnu se rozešla s bývalým přítelem, který byl také z uměleckého prostředí. "Jsem čerstvě zamilovaná, z branže můj přítel není, studuje ČVUT a musím říct, že je to to nejlepší, co jsem mohla udělat," svěřila.

Obavy, že si chudá muzikálová herečka našla chudého studenta, ale prý mít nemáme. "Leckdo si to může myslet, ale není to tak. Je dost možné, že mi něco nového na sebe koupí i on," smála se Elis na křtu kabelek ze starých džínů, které v rámci své značky Věci z věcí šije její kolega z Plesu upírů Laco Hudec Šubrt. 

https://www.super.cz/510638-kvuli-novym-prsum-musi-menit-satnik-sexy-muzikalova-zpevacka-z-plesu-upiru-ma-i-noveho-pritele.html

Hvězdy Plesu upírů před objektivem: Ze čtrnáctileté Natálky Grossové je díky kolegovi už taky modelka

18. května 2017 8:56

Není jenom zpěvákem, který fenomenálně ztvárňuje homosexuálního upíra Herberta v muzikálu Ples upírů v pražské GoJa Music Hall. Laco Hudec Šubrt vytvořil i svůj vlastní módní projekt, na němž pracuje už přes rok. A brzy se jej chystá představit světu.

Na první focení, kde svoje výrobky prezentoval, si vybral muzikálové kolegyně, a to zejména právě z Plesu upírů, takže si zapózovaly Elis Ochmanová, Michaela Gemrotová (31), která už má nějaké ty modelingové zkušenosti za sebou, a poprvé také Natálie Grossové (14). Doplnily je ještě Michaela Tomešová (26), Ivana Korolová a Vendula Příhodová.

"Jde o kabelky a tašky, které vyrábím já sám anebo s pomocí mojí maminky. Tyhle tašky tvořím z příběhů, tedy z věcí, které už mají něco za sebou, ale příběhy z nich jsou uchovány ve skříních, kde tyhle věci leží," prozradil koncept své značky.

"Focení bylo super, hodně jsme se nasmáli, a to se fotilo v kuse od pěti odpoledne skoro až do půlnoci. Nikdy by mě nenapadlo, že něco takového budu někdy organizovat. Splnil se mi tím sen," uzavřel Laco, který nám poskytl fotografie z backstage. Na ty finální si ještě musíme počkat. 

https://www.super.cz/501716-hvezdy-plesu-upiru-pred-objektivem-ze-ctrnactilete-natalky-grossove-je-diky-kolegovi-uz-taky-modelka.html